ART / Oil paintings / Oil paintings 6412130
nr 641 2130
OIL PAINTINGS (F)
3 pcs, 1950s/1960s, signed,
3 st, 50/60-tal, Signerade
300
SEK 700
Monday May 24 2010
at 19:02:48
300 kr
350 kr
550 kr
650 kr