ART / Oil paintings / Oil paintings 6412130

nr 641 2130

OIL PAINTINGS (F)

3 pcs, 1950s/1960s, signed,

3 st, 50/60-tal, Signerade

Yes

300

SEK 700

Monday May 24 2010
at 19:02:48